W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg usług jakie jesteśmy w stanie wykonać między innymi:

 • przeglądy międzyobsługowe i obsługowe;
 • wymianę oleju i filtrów we wszystkich podzespołach;
 • wymianę, obsługę sprzęgieł, kół dwu-masowych a także modernizację na sztywne w niektórych pojazdach bez uszczerbku na pracy podzespołów;
 • naprawę i wymianę skrzyń biegów automatycznych i tradycyjnych manualnych, DSG, S-TRONIC, CVT;
 • tylnych i przednich mostów czy też układów elektronicznych ich sterowania;
 • szeroko pojętą diagnostykę wszystkich układów elektronicznych i elektrycznych waszych pojazdów takich jak: ABS , ASR , ESP , 4×4, czyli układów kontroli trakcji – programowanie sterowników, zmiany konfiguracji, a nawet rozbudowa o dodatkowe funkcje ukł. kontoli ciśnienia w kołach;
 • systemy komfortu;
 • nawigacje – montaż;
 • radia;
 • kierownice mutimedialne manetki F1-rozbudowa montaż;
 • elektryczne fotele ich sterowanie i przebudowa do systemów pamięci, grzanie foteli, systemy parkowania i ich rozbudowa do automatycznego systemu parkowania grupa V.A.G.;
 • tempomaty, tempomaty aktywne tzw. Distronic czy Asystent zmiany pasa ruchu;
 • systemy SRS poduszek;
 • immobilizery;

NAPRAWA I SERWIS SILNIKÓW REMONTY

Chlebem powszednim są u nas remonty kapitalne silników spalinowych w każdej konfiguracji układu zasilania. Od benzynowych, turbo benzynowych, FSI, TFSI, CGI, silników diesla, CDI, TDI, TD czy SDI wymiany rozrządu, wymiany uszczelek głowicy czy też kompleksowe naprawy przeróbki kanałów dolotowych i wylotowych głowic cylindrów kolektorów ssących czy wydechowych. Od małych jednostek poprzez v6, v8, v10 jak również v12.

MODYFIKACJE SILNIKÓW, ZAWIESZEŃ

Wykonujemy modyfikacje przebudowy i swapy silników do innych wersji nadwoziowych.
Posiadamy w ofercie regenerowane i nowe wałki rozrządu, także wałki sportowe robione na indywidualnie zamówienie pod modyfikacje w aucie klienta. Dostępne są na miejscu turbosprężarki nowe i regenerowane na wymianę, oczywiście istnieje możliwość wymiany turbosprężarek ich modyfikacje czy też przebudowa na hybrydy.
Modyfikujemy zawieszenia standardowe na sportowe, obniżone, a także przerabiamy w autach dostawczych na wzmocnione o większej ilości piór inne amortyzatory. Dokładamy układy pneumatyczne dla większej funkcjonalności i bezpieczeństwa kierowcy w trakcie użytkowania.

UKŁAD HAMULCOWY

Wymiana i naprawa układów hamulcowych w całym spectrum ich działania, montaż układów hamulcowych o zwiększonej skuteczności i efektywności w każdym zakresie. Montaż nacinanych czy wierconych tarcz hamulcowych, klocków z ceramicznymi dodatkami firm BREMBO, EBC, ATE, FERODO, FERODO RACING, ZIMMERMANN.

ZAWIESZENIE I UKŁAD KIEROWNICZY

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym do diagnostyki zawieszenia Państwa pojazdów. Testerem amortyzatorów, szarpakami czy stanowiskiem do badania i regulacji geometrii zawieszenia firmy Beissbarth pomocnym i niezastąpionym przy naprawach zawieszenia układu kierowniczego.
Istnieje możliwość regeneracji elementów układu kierowniczego, maglownic, przekładni kierowniczych, pomp wspomagania ukł. servotronic. Naprawa wspomagania elektrycznego zwykłego, jak również aktywnych układów o zmiennej sile i przełożeniu. Wykonujemy adaptacje i programowanie w/w rozwiązań.

OBSŁUGA SYSTEMÓW KLIMATYZACJI

Klimatyzacja jest w dzisiejszych czasach praktycznie wyposażeniem standardowym i nie tylko pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę w samochodzie, ale także pomaga usunąć zanieczyszczenia i redukuje parowanie szyb oraz osusza powietrze. Przegląd i obsługa układu klimatyzacji jest więc elementem nieodzownym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów prowadzimy serwis i obsługę poprzez wymianę czynnika chłodzącego, filtrów kabinowych, przeprowadzimy czyszczenie układu oraz wykonamy dezynfekcję klimatyzacji i kanałów wentylacji. Generalnie rzecz ujmując – naprawę od A do Z. Łącznie z montażem i rozbudową klimatyzacji w państwa pojazdach.

SERWIS OGUMIENIA WULKANIZACJA I SEZONOWE PRZECHOWANIE OPON

W naszej ofercie posiadamy usługę wymiany i przechowania opon (kół), sprzedaż opon letnich i opon zimowych. Jako firma działająca od wielu lat na rynku motoryzacyjnym posiadamy sporo atutów, które doceniają nasi stali i nowi Klienci. Posiadamy wyposażenie techniczne warsztatu na najwyższym poziomie.
Na dzień dzisiejszy mamy do obsługi kół sprzęt firmy CORGHI Artiglio Master. Zdemontujemy i zamontujemy ogumienie do 24″ także RUN FLAT i PAX. Wyważarkę HUNTER GSP 9700 z możliwością wykonania testu drogowego podczas procedury wyważania co znacząco poprawia jakość i dokładność usługi eliminując niepożądane wibracje kół zwłaszcza w modelach AUDI z napędem QUATTRO.

W OCZEKIWANIU NA NAPRAWĘ

Klientom oczekującym na naprawę w naszym Serwisie oferujemy:

 • Wygodną poczekalnię z dostępem do WiFi,
 • możliwość skorzystania z barku kawowego,
 • natomiast dla miłośników przyrody 200 metrów od nas urocza ścieżka spacerowa w Dolinie Zimnicy – przyjemne z pożytecznym. W sezonie wiosenno-letnim możliwość wypożyczenia roweru.

Program Door-to-Door, obejmuje każdą usługę związaną z Twoim samochodem!

Usługa Door-to-Door polega na:

 • odbiorze samochodu przez naszego pracownika ze wskazanego miejsca,
 • wykonaniu zleconej usługi dostarczeniu samochodu we wskazane miejsce z powrotem zaoszczędzisz czas i pieniądze, usługa płatna.